Byla neděle, venku skoro jaro a my se chystali na oběd k mamce. Stojím před skříní a beru do ruky první kalhoty a triko. Triko je v pohodě, kalhoty dopnu, ale příjemně mi v nich přes pas rozhodně není. Při představě vydatného maminčina obědu je svlékám a oblékám jiné. Stejnej příběh. Začínám zjišťovat, že moje velikost 36 nebude stačit u prvního kusu oblečení: kalhot. Je mi trochu do breku. Trička, svetry, zkrátka všechny svršky jsou zatím úplně v pohodě, ale kalhoty se zapínáním na knoflík a sukně to pasu jsou problém. Poobědový plán je tedy jasný: nákupy.

cc

Nákupy těhotenského oblečení

Cestou z rodných Čelákovic je to kolem Centra Černý most, takže zastavujeme tam. Začíná tour de shops. Procházím klasiky jako je H&M, Marks and Spencer, C&A, Lindex, Zara, Mango a tak dále, každý ví. Všude hledám prodavačku a obracím se na ní s dotazem, jestli mají těhotenské oblečení. Co se zrovna kalhot týče, nejdou vyřešit větší velikosti, protože by pak neseděly na jiných místech, ale je potřeba koupit ty speciální s gumou. A pak je to bájo.

Výsledek obrážení krámů jsou prodavačky kroutící hlavou a já bezradně bloumající mezi figurínami. Oddělení pro těhotné mají jen v C&A a H&M. V prvním jmenovaném si asi spletli těhotnou ženu s bezvkusou slonicí. Je to hrůza z minulého století. V H&M už je to lepší a jedny kalhoty zde objevuji. Jsou tmavě modré, látkové. Mají zde sice dost džín, ale ty pro mé účely oblečení do kanceláře nesedí. Tak aspoň jedny mám.

 

Chtělo by to ještě jedny na střídačku. Černé nejlépe. Co mi doporučíte? Díky za každou radu!

Okomentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..